Торги пиловник з дубу на акредитованих аукціонах

Як відомо, пиловник дуже часто використовують на деревообробних підприємствах. Цей напрям промисловості потребує використання колод та кряжів з різних сортів дерев. За допомого них, в подальшому підприємства виготовляють якісні пиломатеріали. Питання придбання подібного продукту завжди турбувало українське населення.

Справа в тому, що дуже довгий час подібну продукцію реалізовували лісні господарства при використанні корупційної складової. Враховуючи той факт, що окрім них ніхто не може надати можливість купувати пиловник, керівники навмисно завищували вартість та продавали продукт винятково за попередньою домовленістю.

Тобто, за відкат продукція постачається тільки тому закупнику, хто дав більше грошей. Це не лише буле не чесно та знищувало конкуренцію на ринку, а й робило нашу державу біднішою. Всі угоди повинні супроводжуватися оплатою податків. Однак сторони при таких взаємовідносинах приховували реальну кількість закупаемого товару та сплачували лічені копійки.

Відтепер подібні махінації реалізувати не вдасться. Взимку минулого року розпочала свою роботу експериментальна програма Кабінету Міністрів України. За умовами цієї програми ринок необробленої деревини має буде реалізований за допомогою системи Прозорро. Справа в тому, що відкриті торги надають можливість самостійно контролювати процес проведення торгів. Учасники мають самостійно впевнитись, що жодних договірних відносин до завершення аукціону не виникає.

Вивчаючи статистику варто сказати, що експеримент був дуже успішним. За цей рік було проведено чимало торгів та реалізовано дуже багато деревини. Загалом сума сплаченого податку становить більше 30 мільярдів гривень.

Хто проводить торги пиловником в Україні

Право на проведення торгів мають винятково ті товарні біржі, котрі акредитовані в системі Прозорро.Продажі та виступають в якості її офіційних електронних майданчиків. Українська універсальна біржа є однією з таких організацій, що за минулий рік дуже добре виконала поставлені завдання.

На сайті sale.uub.com.ua можна знайти перелік всіх галузей товарної біржи, за якими вони надають можливість приймати участь у торгах. Команда спеціалістів завжди настроєна на допомогу користувачам, та якщо буде потреба навчать всьому навіть дитину.

Щоб приступити до торгів пиловником треба зареєструватися на порталі товарної біржи. Процедура дуже проста, а інструкція розміщена прямо там. Якщо ви погано сприймаєте текст, то відеоролик вам буде в нагоді. Для цього треба перейти на офіційний Ютуб канал сервісу.

Перед тим, як розпочати приймати участь у онлайн-аукціонах, радимо вам ознайомитись із матеріалом за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-pylovnyk-dubu-na-elektronnomu-majdanchyku-uub. Там міститься дуже важлива інформація стосовно дубового пиловника, його норм за ДСТУ та різновидів. Окрім того ви зможете ретельніше підготуватись до майбутніх торгів.

Лісничі господарства не одразу прийняли такий варіант ведення справ. Стара схема була до душі багатьом керівникам. Зміни в законодавстві та новий проект дозволив виявити ненадійних чиновників та прийняти всі необхідні заходи для їх затримання. Деякі лісничі господарства реалізовували свою продукцію через товарні біржі і раніше.

За перші два місяці роботи в системі Прозорро.Продажі, успішно виконані угоди принесли близько 88 мільйонів гривень діючим на той час лісним господарствам. Після цього ринок буквально розірвали від бажання проводити угоди. І справа не в грошах, а в забезпеченні виконання умов договору.

Раніше було багато проблем із виконанням обумовлених строків, також було важко розпізнати якість продукції, оскільки для заробітку продавець перемішував відходи разом із якісною продукцією. Відтепер подібні маніпуляції не допустимі. Всі порушення фіксуються та публікуються, а отже із таким контрагентом працювати ніхто не буде.