Правила обробки купленої деревини

Використання тиску

Наступним найкращим методом є використання тиску. Цей метод вважається більш ефективним, ніж усі попередні методи, які ми обговорювали. Ось що вам потрібно зробити:

o   Візьміть кілька вологих паперових рушників і покладіть їх над увігнутою стороною дерева. Ви також можете скористатися паровим рушником або папером, якщо у вас немає паперових рушників.

Матеріал, який ви використовуєте, повинен бути вологим і покривати всю деревину. Перш ніж почати, переконайтеся, що ви злили всю зайву воду з паперових рушників. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua

Вам потрібно накласти вологі паперові рушники на увігнуту поверхню деревини. Наносячи вологу на викривлену ділянку, ви можете розмотати деревину. Вся волога поглинеться увігнутою стороною, тоді як опукла сторона висохне.

Оберніть декілька шарів пластику паперовими рушниками та переконайтеся, що вони щільно обмотані деревом. Це уповільнить випаровування і, таким чином, збереже деревину вологою протягом довгих годин.

Тепер помістіть деревину в затискач і затягніть його, щоб звільнити уражену ділянку. Під час виконання цього кроку потрібно бути обережним. Надто сильний тиск може пошкодити деревину.

Потрібно залишити деревину затиснутою принаймні на 7 днів. Слідкуйте за деревиною регулярно. Якщо ви помітите, що деревина пошкодилася, негайно зніміть затискач.

Місце, де ви затискаєте деревину, повинно бути теплим. Найкраща температура — 65 градусів Цельсія. Ви можете використовувати теплову лампу або тримати її під прямими сонячними променями. Ви також можете помістити його під електричну ковдру. Також добре підійде утеплюючий килимок. Потрібно прикладати тепло до дерева протягом шести—восьми годин щодня. Через 7 днів зніміть затискач і розгорніть деревину. Потрібно дати деревині ретельно висохнути.

Перевірте, чи зник деформація чи ні. Якщо так, тоді ви готові використовувати деревину. Якщо ні, тоді потрібно чинити більше тиску. Цього разу дайте деревині затиснутий стан протягом двох—трьох тижнів. Переконайтесь, що температура становить близько 25 градусів Цельсія. Місце, де ви його зберігаєте, не повинно мати вологи в повітрі.

  1. Регулярно перевіряйте прогрес. Як тільки деревина повністю висохне, ви можете зняти затискач.
  2. Якщо цей метод у вас не спрацював, ви повинні знати, що заподіяну шкоду неможливо повернути назад.

Використання намотувальних паличок

Тепер ми будемо використовувати палички для намотування для випрямлення деревини. Це один з найпростіших методів випрямлення деревини.

Ось ви виконуєте кроки:

  1. Перше, що вам потрібно зробити, це визначити тип основи. Для цього потрібно покласти дошку на рівну поверхню і використовувати намотувальні палички.
  2. За допомогою звивистих паличок можна визначити лук або скрутки. По довжині дошки шукайте рівні палички. Якщо утворюється форма «Х», це означає, що на поверхні є якесь вигин. Щоб це виправити, поставте дошку по діагоналі вздовж високої лінії.Щоб з’ясувати, чи схилена ваша дошка, потрібно використовувати одну паличку для намотування. Перетягніть намотувальну палицю вздовж поверхні дошки. Для отримання подальшої інформації рекомендується відвідати сайт https://sale.uub.com.ua/news/rynok—prodazhu—zemli—novyny—vid—uub